יום שני, 7 בספטמבר 2015

A Little Bit of Montréal

הפעם בבלוג פוסט אישי יותר, נטול איפור ומלא ירוק ;)

רובכן בטח יודעות כבר שאני לא גרה בארץ, אלא בקנדה, וליתר דיוק במונטריאול. משהו כמו 5 שנים הייתי על הקו של ישראל - קנדה ומתוכן 3 ביליתי במונטריאול. וכשאני אומרת ביליתי אני מתכוונת בעיקר לטחנתי עבודה ולימודים :P

לרוב כשאני מספרת לאנשים שאני גרה בקנדה, הם מדמיינים את הקוטב הצפוני וקצת דובים, אבל באמת שזה ככה רק בחורף! :D בקיץ מאוד נעים פה, על גבול הבלתי נסבל. אפילו עכשיו שאנחנו נכנסים לשבוע השני של ספטמבר הטמפרטורות עדיין מחזיקות מעמד בגבול ה-30 מעלות והכל עדיין מאוד ירוק וקייצי.

בתוך השגרה העמוסה הזאת לא באמת היה יוצא לי ולבעלי לצאת קצת מהסביבה הקרובה שלנו ובאמת לטייל בעיר ומסביב, משהו שמאוד שמחנו לשנות בקיץ הזה.
חשבתי שזה יהיה נחמד לשתף אותכן קצת בחלק היותר תיירותי של מונטריאול - קצת מהדאון טאון והנמל הישן. אנחנו רגילים לעיר הזאת במסגרת סופר/בנק/מרפאה והיה מאוד כיף גם לראות אותה מזווית אחרת :)

באופן אירוני למדי בקיץ, למרות החופש מהלימודים, לא היה לי יותר מדי זמן להשקיע גם בבלוג, אבל אני מאוד מקווה שזה ישתנה בקרוב. עד אז אתן יותר ממוזמנות להצטרף אליי לשאר המדיה החברתית לעוד שטויות איפורויות ועידכונים :P

יוטיוב  ♥ http://bit.ly/Julia_Louzon
פייסבוק  ♥ https://www.facebook.com/ipuromania
אינסטגרם ♥ http://instagram.com/ipuromania
סנאפצ'אט ♥ julialouzon

8 תגובות:

 1. לא יודעת איך זה קורה.. אבל דווקא כשיש חופש אני מוצאת פחות זמן כדי להשקיע בבלוג ;) אז אני לגמרי מזדהה.
  אבל כיף שמצאתם זמן כדי לצאת קצת לטייל ולשבור את השגרה :)

  השבמחק
  תשובות
  1. נכון?! איזו תופעה מעצבנת! בחופש מתחילים להתפזר :P

   מחק
 2. עשית לי חשק להגיע למונטריאול ולהסתובב איתך

  השבמחק
 3. ואני חשבתי שזו עיר קודרת ומשמימה.. סליחה מונטריאול

  השבמחק